BLOG  – Tutaj znajdziesz ciekawe artykyły o tematyce jąkania i bloków mowy. Dowiesz się czym jest jąkanie jak działa skąd się bierze.

Witajcie na naszym blogu, miejscu, które stworzyliśmy z myślą o podróży przez fascynujący świat komunikacji i mowy. Jesteśmy tu po to, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracją z zakresu poprawy umiejętności mówienia, radzenia sobie z wyzwaniami jąkania, oraz eksplorowania innowacyjnych metod poprawy komunikacji.

Nasza podróż rozpoczyna się od zgłębiania tajników mowy, poznawania fascynujących aspektów logopedii, psychologii komunikacji oraz nowoczesnych technologii wspierających rozwój umiejętności mówienia. Będziemy się dzielić praktycznymi poradami, ciekawostkami ze świata logopedii, a także zgłębiać tematy związane z emocjami, które wpływają na naszą zdolność do swobodnego wypowiadania się.

Czeka nas również podróż przez świat nowoczesnych terapii mowy, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnej metody „Nowa Mowa”. Będziemy przyglądać się jej skuteczności, dzielić się sukcesami osób, które podjęły się wyzwania pokonania jąkania, oraz zgłębiać, w jaki sposób ta metoda może rewolucjonizować nasze podejście do rozwijania umiejętności mówienia.

Pragniemy, aby nasz blog stał się dla Was przewodnikiem po świecie poprawy komunikacji, miejscem, gdzie znajdziecie zarówno praktyczne wskazówki, jak i inspirujące historie sukcesu. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Razem możemy stworzyć społeczność wspierającą się nawzajem w drodze do swobodnego i pewnego siebie wyrażania siebie poprzez mowę.

Przygotujcie się na emocjonującą podróż przez świat mowy i komunikacji!

Logopeda Jąkanie; czy konieczny w 100% ?

Mity na temat jąkania się

Ramona Ray i Max Miszczyk jąkanie nie przeszkadza śpiewać

Bloki Mowy – gazeta wyborcza

Triggery a jąkanie i bloki mowy ESBS

Traumy a jąkanie i bloki mowy

22 października 2023 One Size Does Not Fit All – Światowy Dzień Świadomości Jąkania i Kurs Nowej Mowy

mówię 10 mcy Nową Mową

Nowa Mowa Innowacyjna Metoda na Przezwyciężanie Jąkania

Stres w Szkole

cena nowej mowy

Nowa Mowa miejscowości gdzie trenują kursanci

Recenzje

Jąkanie w serialu Korona Królów w 2 odcinki

Jąkanie | Historia dziwnej przypadłości

Przyczyny, leczenie i sposoby na jąkanie

Jąkanie co z tym zrobić ?

Kursy Nowej Mowy

Przyjechałam z synem na kurs Nowej Mowy

fotograf i fizjoterapeuta

Radio Czwórka Sylwia 

Jąkanie – Dziennik Zachodni

Heniek Czich https://www.gosc.pl/doc/5441892.Zaplatani-w-jakanie

Dawid Tomaszewski https://www.gosc.pl/doc/2799694.Radosc-mowienia

Anna Hetman https://www.gosc.pl/doc/1295936.305-dzien-nowego-zycia&layout%3Dbutton_count&show_faces%3Dfalse&width%3D210&action%3Dlike&share%3Dtrue&height%3D30

O blokach mowy https://www.gosc.pl/doc/8259980.Logofobia-Jak-pokonac-lek-przed-wyslawianiem-sie-tlumaczy-Dawid