Jąkanie to jeden z najczęstszych powodów, z którym zwracają się o pomoc logopedyczną lub psychologiczną, zarówno rodzice z dziećmi, jak i osoby dorosłe. Ta przypadłość skutecznie utrudnia normalne funkcjonowanie, dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiednich metod pokonywania tego ograniczenia. Logopedzi i Psycholodzy powinni nieustannie rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić kompetencje chcąc pomagać osobom z ESBS w czym pomaga uczestnictwo w szkoleniach oferowanych przez Nowa Mowa. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą organizowanych przez nasz szkoleń.

Oferta szkoleń dla logopedów i nie tylko

W naszym bogatym portfolio szkoleń znajdziesz kursy przeznaczone dla logopedów, pedagogów, psychologów oraz innych specjalizacji pracujących z dziećmi i młodzieżą. Ich programy są opracowane w taki sposób, aby dostarczały wartościowej wiedzy przydatnej w codziennej pracy. Mogą w nich uczestniczyć także inne specjalizacje zajmujące się pracą z dziećmi i młodzieżą. Poszerzanie wiedzy jest bardzo ważne, aby niesiona pomoc była skuteczna i efektywna.

Szkolenia to przede wszystkim dobra atmosfera w gronie osób z intencja pomagania. Poznasz wspaniałych ludzi, którzy pokonali bloki mowy, trenerów i rodziców.

Zakres szkolenia jest wartościowy i dostarcza wiele cennych informacji. Umiejętność prawidłowej komunikacji jest kluczowa w przypadku osób, które na co dzień spotykają się z tym problemem. 

Na szkoleniu nauczysz się:

  • Jak rozpoznać Emocjonalne Bloki Mowy ESBS
  • Jak rozmawiać z osobami jąkającymi się
  • Jak nawiązać relację z osobami z blokami mowy
  • Jak przekonywać do zmiany
  • Jak zmotywować do treningów
  • Jak uczyć wsparcia rodziców
  • Jak oceniać wiedzę uczniów z ESBS

Problemy z jąkaniem? Szkolenie w Nowa Mowa

Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Nowa Mowa to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy oraz poszerzenia horyzontów. To również świetna możliwość poznania innych specjalistów oraz wymiany doświadczeń. Takie spotkania w gronie osób, które pracują z dziećmi i młodzieżą są niezwykle cenne. 

Program szkolenia został zaplanowany w taki sposób, aby był on angażujący, a zarazem ciekawy. Prowadzący mają dużą wiedzę i doskonale wiedzą, co jest najważniejsze w kontakcie z osobami jąkającymi się. W spotkaniach uczestniczą także pacjenci, którym udało się pokonać ten problem i chcą dzielić się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami. 

Zapraszamy na szkolenia!

Koszt szkolenia indywidualnego: 2500zł / dzień szkoleniowy / osoba.    (6-7 godzin)

inne warianty szkoleniowe znajdziesz w formularzu poniżej:

FORMULARZZAPISY NA SZKOLENIE

Chcesz prowadzić treningi Nowej Mowy – możesz zostań naszym partnerem. Napisz do nas maila i prześlij film o sobie.