Szkoła Nowej Mowy organizuje treningi stacjonarne oraz on-line.

tryby kursów podstawowych

grupowe – grupy od 15 osób + osoby towarzyszące. W trybie grupowym poznaje techniki metodą wykładową,  charakteryzują się bardzo spokojną dynamiką. W tej formie odnajdą się osoby preferujące podający tryb nauki. programy 5,8,10 dniowe

indywidualny: najbardziej efektywna metoda nauki nowej mowy, w tym trybie każdy kursant (max 3 osoby w tygodniu) ma stworzony dla siebie plan treningu z którego „rozlicza się z trenerem”. Trener przez cały cykl zajęć nadzoruje proces treningu. Stymulacja mowy odbywa się przez cały czas zajęć. Preferowany dla osób mających dużo do powiedzenia, lubiących mówić lub dla osób chcących rozwinąć słownictwo i jakość komunikacji.

terminy: Kursy prowadzimy przez cały rok kalendarzowy, czas oczekiwania od 2-3 miesięcy

Koszty kursów

Indywidualne, stopniowo zespołowe, terminy ustalane na podstawie konsultacji kwalifikującej z trenerem (link), koszty od 7500 zł zależne od planu treningowego i celów. To intensywny trening nowej mowy dla osób chętnych zakończyć rozdział jąkania i bloków mowy, główna uwaga na praktyczne używanie jej w realnych sytuacjach

Terminy dostępne przez cały rok

czas trwania: zależny od wariantu treningu od 3 do 18 dni, roboczych

Po kilku dniach uczeń jest w stanie mówić spokojnie bez jąkania i bloków mowy.

grupowe od 3500zł, najbliższe terminy sierpień 2024

(dla osób chcących spróbować działania nowej mowy, dowiedzieć się jak działa mechanizm esbs oraz zmienić przekonania do pokonania problemu jąkania i bloków mowy)

 

Proces upłynniana Nowej Mowy i rozszerzania długości wypowiedzi zależny jest od dynamiki treningu i zaangażowania kursanta. Trener w trackie treningu aktualizuje plan dalszego rozwoju Nowej Mowy. Bardzo podobnie jak ma to miejsca w sporcie oraz nauce języków obcych metodą Imersji. 

 

TRENINGI ON-LINE

przez internet: 500zł/ sesję (50-60min)

 
honorujemy kartę dużej rodziny - rabat - 5%