cena nowej mowy

Szkoła Nowej Mowy organizuje treningi stacjonarne oran on-line.

tryby kursów

grupowe – grupy od 7 osób + osoby towarzyszące. W trybie grupowym poznaje techniki metodą wykładową,  charakteryzują się bardzo spokojną dynamiką. W tej formie odnajdą się osoby preferujące bardziej słuchanie niż mówienie. 

indywidualny: w tym trybie każdy kursant (max 3 osoby w tygodniu) ma stworzony dla siebie plan treningu z którego „rozlicza się z trenerem”. Trener przez cały cykl zajęć nadzoruje proces treningu. Stymulacja mowy odbywa się przez cały czas zajęć. Preferowany dla osób mających dużo do powiedzenia, lubiących mówić lub dla osób chcących rozwinąć słownictwo i jakość komunikacji.

Koszty kursów

Indywidualne, stopniowo zespołowe, terminy ustalane na bieżąco, koszty od 7000 zł zależne od planu treningowego i celów. To intensywny trening nowej mowy dla osób chętnych zakończyć rozdział jąkania i bloków mowy, główna uwaga na praktyczne używanie jej w realnych sytuacjach

czas trwania: zależny od wariantu treningu od 3 do 18 dni, roboczych

Po kilku dniach uczeń jest w stanie mówić spokojnie bez jąkania i bloków mowy.

grupowe od 3500zł, najbliższe terminy sierpień 2024

 

(dla osób chcących spróbować działania nowej mowy, dowiedzieć się jak działa mechanizm esbs oraz zmienić przekonania do pokonania problemu jąkania i bloków mowy)

 

Proces upłynniana zależny jest od dynamiki treningu i zaangażowania kursanta. Trener w trackie treningu aktualizuje plan dalszego rozwoju Nowej Mowy. Bardzo podobnie jak ma to miejsca w sporcie oraz nauce języków obcych metodą Imersji.

TRENINGI ON-LINE

przez internet: 500zł/ sesję (50-60min)