O nas

Wiemy jak trudno żyje się z jąkaniem i blokami

przeżyliśmy z jąkaniem i blokami mowy wiele lat życia, teraz mamy Nową Mowę i chcemy nauczyć też Ciebie!

dav1

prawie 20 lat męczyłem się z jąkaniem i blokami mowy

Wspólne doświadczenia pozwalają szybko zbudować nić porozumienia. Zawsze miałem wrażenie, że specjaliści którzy chcą mi pomóc nie do końca rozumieją w czym jest problem.       Mówię, że mam kłopot z powiedzeniemswojego imienia a Pani mówi, to powiedz! Odpowiadam, że teraz czuje, że powiem, ale w innej sytuacji już nie dam rady.    Na co terapeutka odpowiada, że prawdopodobnie mam nerwicę i wyobrażam sobie że nie powiem a w końcu mówię. Po takiej diagnozie już czułem, że się nie dogadamy. Takich sytuacji miałem wiele podczas wizyt u specjalistów. Doskonale czuję problem swoich uczniów i oni też wiedzą,  że ja wiem co czują.

 

Sprawiamy, że o blokach mowy i nowej mowie wie cały świat

Każdego roku angażujemy się w globalne akcje adukacyjne w największych polskich mediach. Dzięki programom tysiące osób dowiedziało się czym są emocjonalne bloki mowy i jąkanie a kursanci mogli pochwalić się swoję piękną i spokojną Nową Mową

 

W czym pomagamy

Zrozumieć swój problem z mową

Skuteczny trening mowy wymaga zrozumienia jak działają stare nawyki jąkania oraz zrozumieć każdy szczegół treningu. Kursy indywidualne zapewniają taką możliwość dzięki rozmowom z kursantami. Jest na to czas.

Są dwa powody przerwania treningu: 1. niezrozumienie zasad nowej mowy 2. nie stosowanie się do reguł treningu.

 

Uczymy techniki Nowej Mowy

Uwielbiamy to robić! Uczenie umiejętności płynnej mowy daje nam dużo satysfakcji! Sami wiemy jaką radość daje spokojna i naturalna mowa. Dbamy o każdy detal i konsekwentnie realizujemy cel treningu.

 

Ćwiczymy w realnych sytuacjach

Po co przyjeżdzasz na trening? Żeby działało! Więc jak to zrobić żeby działało poza szkołą nowej mowy? Trzeba trenować nie tylko w budynku ale i w realnych sytuacjach tj. rozmowy telefoniczne, zakupy, zamówienia w restauracji, wizyty w banku, szkołach itd

 

Tworzymy społeczność Nowomówców

Najszybciej nauczysz się języka obcego jeśli otoczysz się osobami mówiącymi w tym języku. To zasada totalnej immersji. Społeczność Nowomówców zapewnia stały kontakt z innymi użytkownikami nowej mowy.

 

Analizujemy Nową Mowę zdalnie

System codziennej analizy techniki mowy online działa jak GPS dla kursanta. Dzięki analizie nagrań kursant wie czy podąża w dobrym kierunku.

 

Motywujemy po treningu po kursie

Zanim powstanie wewnętrzna motywacja, czasem potrzebna jest pomoc. Wystarczy zadzwonić do trenera Nowej Mowy żeby usłyszeć motywujące słowa.

 

Edukujemy rodzinę

Nagrywamy filmy na youtube które możesz pokazać swoim bliskim. Bywa tak że najbliżsi nie wiedzą problemie swojego dziecka, męża czy żony. wystarczy przesłać odpowiedni link do filmu i już rodzina dowie się co to są bloki mowy.

 

Tworzymy plan treningowy

Bez planu się nie da! Stworzymy go dla ciebie lub twojego dziecka. Tak żeby trening był skuteczny! Zaplanujemy każdy dzień treningu podstawowego oraz dostaniesz harmonogram treningowy na 14 dni po kursie stacjonarnym