jak zdybyć środki na trening / terapię mowy

jak zarobić?

Profesjonalne treningi lub terapie dla osób jąkających się i z blokami mowy nie są refundowane przez NFZ

Oto 10 możliwości zarobienia pieniędzy na trening nowej mowy:

  1. Praca zdalna – szukaj pracy, która pozwoli Ci pracować z dowolnego miejsca na świecie i jednocześnie uczestniczyć w treningu nowej mowy.

  2. Praca na pół etatu – szukaj pracy na pół etatu, która pozwoli Ci na większą elastyczność w planowaniu treningu nowej mowy.

  3. Utworzenie własnej działalności – rozważ utworzenie własnej działalności, która pozwoli Ci na większą kontrolę nad swoim czasem i umożliwi zarabianie na treningu nowej mowy.

  4. Fundusze od organizacji – poszukaj organizacji, które oferują granty lub stypendia dla osób z problemami z mową, które potrzebują treningu.

  5. Crowdfunding – spróbuj uruchomić kampanię crowdfundingową, aby pozyskać środki na trening nowej mowy.

  6. Sprzedaż rzeczy – sprzedaj rzeczy, których już nie potrzebujesz, aby uzyskać dodatkowe pieniądze na trening.

  7. Praca weekendowa – szukaj pracy, która pozwoli Ci pracować tylko w weekendy, aby mieć więcej czasu na trening nowej mowy.

  8. Praca sezonowa – rozważ pracę sezonową, która pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze w krótkim czasie.

  9. Freelancing – poszukaj pracy jako freelancer, aby mieć większą elastyczność w planowaniu treningu nowej mowy.

  10. Doradztwo – jeśli posiadasz specjalistyczną wiedzę na jakiś temat, możesz spróbować zaoferować usługi doradcze, aby zarobić pieniądze na trening nowej mowy.

 

przykłady

  1. Praca zdalna – szukaj pracy, która umożliwi Ci pracę zdalną, np. jako copywriter, programista, grafik komputerowy itp. Praca zdalna pozwoli Ci na pracę z dowolnego miejsca na świecie i jednocześnie uczestnictwo w treningu nowej mowy.

  2. Praca na pół etatu – szukaj pracy na pół etatu, np. w sklepie, kawiarni, biurze itp., która pozwoli Ci na większą elastyczność w planowaniu treningu nowej mowy.

  3. Utworzenie własnej działalności – rozważ założenie własnej działalności, np. jako trener nowej mowy, konsultant ds. komunikacji, copywriter, tłumacz itp. To pozwoli Ci na większą kontrolę nad swoim czasem i umożliwi zarabianie podczas treningu nowej mowy.

  4. Fundusze od organizacji – poszukaj organizacji, które oferują granty lub stypendia dla osób z problemami z mową, które potrzebują treningu, np. Fundacja „Daj Głos”.

  5. Crowdfunding – uruchom kampanię crowdfundingową na platformie, np. Zrzutka.pl, aby pozyskać środki na trening nowej mowy.

  6. Sprzedaż rzeczy – sprzedaj rzeczy, których już nie potrzebujesz, na portalach aukcyjnych, grupach na Facebooku, lub w second-handach, aby uzyskać dodatkowe pieniądze na trening.

  7. Praca weekendowa – szukaj pracy, która umożliwi Ci pracę tylko w weekendy, np. jako kelner w restauracji, aby mieć więcej czasu na trening nowej mowy.

  8. Praca sezonowa – rozważ pracę sezonową, np. na wakacjach w hotelu, w sklepie z pamiątkami, w parku wodnym itp. To pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze w krótkim czasie.

  9. Freelancing – poszukaj pracy jako freelancer, np. jako copywriter, tłumacz, projektant graficzny, aby mieć większą elastyczność w planowaniu treningu nowej mowy.

  10. Doradztwo – jeśli posiadasz specjalistyczną wiedzę na jakiś temat, np. marketingu, finansów, zdrowia lub przedmiotu szkolengo możesz spróbować zaoferować usługi doradcze, aby zarobić pieniądze na trening nowej mowy.

Podobne wpisy