trener Dawid Tomaszewski nowa mowa

W świecie komunikacji, pełnym fal dźwiękowych i niuansów słów, trener Nowej Mowy jest niczym przewodnik, prowadzący swoich podopiecznych przez gąszcz wyzwań mówienia.

Trener Nowej Mowy jest jak doświadczony odkrywca, znajdujący ścieżki w gęstwinie niepewności i wątpliwości związanych z jąkaniem czy blokami mowy. Jego umiejętność czytania mapy emocji pozwala na skuteczne pokonywanie przeszkód, podobnie jak przewodnik wędrujący przez nieznane tereny.

Jego słowa są jak latarnia morska w mroku, kierując uczestników wyprawy ku klarowności i pewności siebie. Podobnie jak kompas wskazujący kierunek, trener Nowej Mowy dostarcza narzędzi i technik, które pomagają znaleźć właściwą drogę w morskich nurtach komunikacyjnych.

Jego cierpliwość i zrozumienie są jak schronienie przed burzą, zapewniając bezpieczne miejsce do eksperymentowania z nowymi umiejętnościami. W roli przewodnika Nowej Mowy, pomaga on odkrywać skarby płynące z płynności i pewności w mówieniu, kształtując indywidualne wyprawy uczestników ku szczytom swobodnej ekspresji. To właśnie trener Nowej Mowy czuwa nad całym procesem treningu.

„cieszę się, że mogę przekazać kursatom wiedzę oraz praktyczne umiejętności mówienia Nową Mową. Sam jej używam i wam jak lżejsze może być życie gdy mówimy płynnie”

Dawid Tomaszewski

Trener to osoba która uczy cię techniki Nowej Mowy. Bardzo dobrze w tej roli sprawdzają się użytkownicy Nowej Mowy. Kiedyś sami byli w roli ucznia dziś pomagają innym jedocześnie wzmacniają się w przekonaniu do swoich umiejętności.

Trenerzy służą swoim czasem podczas rozmów telefonicznych, dodają wsparcia i otuchy młodym adeptom.

Szczególnie dziękujemy użytkownikom Nowej Mowy którzy nie tylko sami nauczyli się pięknej mowy, ale też chcą pomóc innym!

Sylwia Żelazny

Hubert Malinowski

Marta Hajduk

Daniel Borkowski

DSC06950
Zrzut ekranu 2022 12 28 o 12.44.53
44511537 2096270140395920 129151281498423296 n