Nowa Mowa – Treningi

Codziennie nowy
film edukacyjny!
Subskrybuj!

NOWA MOWA - NEW SPEECH - TRENINGI

kanał nowej mowy

Jąkanie się, Bloki Mowy mogą  być prawdziwą zmorą dla osób w różnym wieku oraz dla ich rodzin. Rodzice cierpią gdy widzą swoje dzieci próbujące wypowiedzieć płynnie proste słowa a dźwięk nie chce przejść przez gardło.

Jąkanie to przewlekły i chroniczny symptom problemu ESBS. (Emotional Speech Block Syndrom – Emocjonalne Bloki Mowy)

Najnowsze podejście do emocjonalnych bloków mowy – XXII w.

Kończą się czasy, gdzie całą nadzieję na pokonanie jąkania, bloków pokładano w zajęciach z logopedą w gabinecie raz w tygodniu, gdzie pacjent powtarza przed lustrem samogłoski i sylaby, a po skończonych zajęciach mówi tak samo jak przed ćwiczeniem. 

Psycholog chce prowadzić rozmowę, która dla większości osób z ESBS (jąkanie, bloki)  jest nie do przejścia. Czasem trudno jest im wypowiedzieć swoje imię a co dopiero opowiadać o swoich odczuciach i wspomnieniach.

W Szkole Nowej Mowy, na pierwszej rozmowie trener tworzy plan treningu, szyty  na miarę do konkretnej osoby. Wszystko jest zapisane. Na podstawie plakatu Nowego Kanału Nowej Mowy (patrz wyżej) łatwo jest zrozumieć co kursant będzie trenował.

Mając wszystkie drogowskazy o wiele łatwiej zmotywować się do intensywnych ćwiczeń.

Zdarzają się osoby które oczekują od nowej mowy cudownego uzdrowienia. Obserwując kursantów, po kilku miesiącach używania NEW SPEECH, można odnieść wrażenie, że przeszły cudowną metamorfozę i bez problemu opowiadają o swoich trudnościach.

Każdego roku, kiedy angażujemy się w kampanie edukacyjne, nasi kursanci zgłaszają się, rywalizują ze sobą, chcąc wystąpić w radio czy w TV. To dla nas najpiękniejszy dowód na to, że są pewni swojej mowy, czują wewnętrzny spokój i niezależność.

Kursy Nowej Mowy to dynamiczny trening płynnej komunikacji dla osób z problemem ESBS.  W połączeniu z treningiem zdalnym przez internet tworzą idealne rozwiązanie na każde natężenie działania ESBS (zacinanie, jąkanie, mutyzm).

Celem kursu Nowej Mowy – jest zanurzenie się w spokojnym wydobywaniu dźwięków. Kursant dorosły lub wraz z rodzicem (w przypadku dzieci) poznają każdy element mowy tak jakby od „nowa”. Poznają co to znaczy spokojnie wydobyć dźwięk samogłoski, sylaby i ostatecznie zdania. Na kursie nauczysz się jak mówić spokojnie bez jąkania i bloków. Trening nowej mowy otwiera nowy rozdział mowy w twoim życiu. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka z ESBS, nauczymy cię jak się stać osobistym trenerem swojego dziecka. 

Jeśli masz problem z płynnym komunikowaniem się w różnych sytuacjach, jeśli stres powoduje nasilenie problemów, nie czekaj !   Nowa Mowa może poprawić ci komfort życia.

ESBS już nie musi być dla ciebie problemem. Najczęściej wystarczy 5 dni żeby nauczyć się płynnej mowy pozbawionej strachu, obaw, bloków i napięcia które paraliżuje cię czasem w prostych sytuacjach.

Tak nie wiele trzeba żeby móc mówić bez obaw o zająknięcia i bloki. Nie wahaj się, zacznij działać!

KURSY NOWEJ MOWY – dla rodziców dzieci w wieku 3-7 lat

KURSY NOWEJ MOWY – dla dzieci szkolnych

KURSY NOWEJ MOWY – dla młodzieży

KURSY NOWEJ MOWY –  dla dorosłych

Koszty kursów:


grupowe od 3500zł, najbliższe terminy sierpień 2024

(dla osób chcących spróbować działania nowej mowy, dowiedzieć się jak działa mechanizm esbs oraz zmienić przekonania do pokonania problemu jąkania i bloków mowy)


Indywidualne, stopniowo zespołowe, od 7000 zł (intensywny trening nowej mowy dla osób chętnych zakończyć rozdział jąkania i bloków mowy, główna uwaga na praktyczne używanie jej w realnych sytuacjach)

czas trwania: zależny od wariantu treningu od 3 do 18 dni, roboczych

Po kilku dniach uczeń jest w stanie mówić spokojnie bez jąkania i bloków mowy.

Proces upłynniana zależny jest od dynamiki treningu i zaangażowania kursanta. Trener w trackie treningu aktualizuje plan dalszego rozwoju Nowej Mowy. Bardzo podobnie jak ma to miejsca w sporcie oraz nauce języków obcych metodą Imersji.

TRENINGI ON-LINE

przez internet: 500zł/ sesję (50-60min)