dla kogo

Kursy Nowej Mowy to dynamiczny trening płynnej komunikacji dla osób z problemem ESBS. W połączeniu z treningiem zdalnym przez internet tworzą idealne rozwiązanie na każde natężenie działania ESBS (zacinanie, jąkanie, mutyzm).

Celem kursu Nowej Mowy – jest zanurzenie się w spokojnym wydobywaniu dźwięków. Kursant dorosły lub wraz z rodzicem (w przypadku dzieci) poznają każdy element mowy tak jakby od „nowa”. Poznają co to znaczy spokojnie wydobyć dźwięk samogłoski, sylaby i ostatecznie zdania. Na kursie nauczysz się jak mówić spokojnie bez jąkania i bloków. Trening nowej mowy otwiera nowy rozdział mowy w twoim życiu. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka z ESBS, nauczymy cię jak się stać osobistym trenerem swojego dziecka.
Jeśli masz problem z płynnym komunikowaniem się w różnych sytuacjach, jeśli stres powoduje nasilenie problemów, nie czekaj ! Nowa Mowa może poprawić ci komfort życia.

ESBS już nie musi być dla ciebie problemem. Najczęściej wystarczy 5 dni żeby nauczyć się płynnej mowy pozbawionej strachu, obaw, bloków i napięcia które paraliżuje cię czasem w prostych sytuacjach.

Tak nie wiele trzeba żeby móc mówić bez obaw o zająknięcia i bloki. Nie wahaj się, zacznij działać!

KURSY NOWEJ MOWY – dla rodziców dzieci w wieku 3-7 lat

KURSY NOWEJ MOWY – dla dzieci szkolnych

KURSY NOWEJ MOWY – dla młodzieży

KURSY NOWEJ MOWY – dla dorosłych

Koszty kursów:
grupowe od 3500zł
(dla osób chcących spróbować działania nowej mowy, dowiedzieć się jak działa mechanizm esbs oraz zmienić przekonania do pokonania problemu jąkania i bloków mowy)

Indywidualne od 5000 zł
(intensywny trening nowej mowy dla osób chętnych zakończyć rozdział jąkania i bloków mowy, główna uwaga na praktyczne używanie jej w realnych sytuacjach)

przez internet: 250zł / sesję (50-60min)